Mövenpick Barista Espresso szemes kávé (1kg)

(7 vásárlói értékelés)

6.990 Ft (ÁFA-val)

Rendeld meg most és keddre kiszállítjuk.

A Mövenpick kávéja a tökéletes eszpresszóhoz. Páratlan ízgazdagsággal, harmonikus, lekerekített intenzitással és élénkítő aromákkal. Élvezze a legfinomabb Arabica kiegyensúlyozott keverékét, egy csipetnyi testes Robusta-val.

Szállítási feltételek: (13:00 előtt beérkező rendelés esetén) GLS házhozszállítás: 1690 Ft (1 munkanap) MPL házhozszállítás: 1690 Ft (1 munkanap) Express One házhozszállítás: 1490 Ft (1-2 munkanap) Foxpost, Packeta csomagautomata: 950 Ft (1-3 munkanap) GLS csomagpont, csomagautomata: 990 Ft (1 munkanap) MPL postapont, csomagautomata: 990 Ft (1 munkanap) Alzabox csomagautomata: 990 Ft (1-2 munkanap) 50 000 Ft felett ingyenes kiszállítás!

Készleten

Vásárold meg ezt a terméket és 69 Hűségpontot kapsz!
Kategóriák: , Egységár: 6990 Ft/kgAdagár: 56 Ft/8g

Ízvilág

Intenzitás 10 / 10

Adatok

Összetétel: Arabica és Robusta
Kiszerelés: 1 kg aromazáró csomagolásban
1 doboz: 4 kg
Termékkód: 4006581506272
Róla: Mövenpick
Az első Mövenpick étterem megnyitásával Zürichben megkezdődött a Mövenpick kávé sikertörténete. 1963-ban a tiszta Arabica babból készült “Der Himmlische” volt az első felhasználásra szánt kávé.

Mövenpick Barista Espresso szemes kávé (1kg) termékről 7 értékelés

  1. dianap (megerősített tulajdonos)

    Régóta vágytam már rá, de mindig drágának találtam. Alapvetően szeretem a Mövenpick termékeit (legyen az joghurt, jégkrém, bármi). Egyszer kaptam ajándékba egy ilyen kávét, ismertem az ízét. Mielőtt most betöltöttem volna a gépbe, alaposan kimostam a belső egységet és úgy alapvetően a gépet magát. Hihetetlenül finom kávét sikerült főznöm, döbbenetes magas habbal. Normál és hosszú kávénak is tökéletes! Tudom, kommersz kávé borsos áron, de én most nagyon elégedett vagyok. Nem biztos, hogy a következő vásárlásom is ez lesz (az ára miatt), de most örülök, hogy megvehettem.

  2. Nagy Paulina Rozália (megerősített tulajdonos)

    Nagyon hamar megkaptam a terméket. Kedvenc kávém a Mövenpick. Ezt még nem kóstoltam. Nem csalódtam. Nem savas, nagyon finom, lágy ízvilágú kávé. Fantasztikusan finom.

  3. Zoltán (megerősített tulajdonos)

    57%-al ment fel az ára, elég szomorú vagyok miatta, mert ár / érték arányban egy jó kávé volt. Ennyiért már nem éri meg, inkább választanék ilyen áron mást.

  4. heva61 (megerősített tulajdonos)

    Ez a kávé az egyik kendvence a családnak! Erős , krémes, finom aromás kávé!

  5. rendelesnek (megerősített tulajdonos)

    Az alap kávé, nem karcol -igaz egyik Mövenpick kávé sem ezért használjuk kb 2 éve, Ebből mi amerikai kávét főzünk, kellemes illattal rendelkezik, remek aroma és pörkölés. Ez az alap és örök kedvenc.

  6. Zoltán (megerősített tulajdonos)

    Lassan már 20 kg-ot megfőztünk belőle, ez egy szuper kávé. Kicsit csokoládés aromája és közepes erőssége van, cremája szép, rövid és hosszú főzetnek is jó.

  7. madarand81 (megerősített tulajdonos)

    Nagyon örülök hogy megtaláltam a Kávéáruház.hu-t mert eddig csak 2 fajtáját sikerült kipróbálnunk a Mövenpick kávénak és itt több féle ízesítésben is rendelhető. Nagyon ízlett ez is 🙂

Mondd el a véleményed